Kontakt » Kontakt trenere og foreldrekontakter

Kontakt trenere og foreldrekontakter

Lag Rolle Navn Telefon Epost
Barn f:2011 Trener Vemund Horne 916 68 114 vemund@msn.com
Barn f:2010 Trener Øyvind Kjos 906 32 352 oyv.kjo@gmail.com
Barn f:2010 Foreldrekontakt Anne Breivik 988 07 606 anne@riktigforstehjelp.no 
Jenter f:2009 Trener Idar Øsebak 977 06 968 idaroes@utlook.com 
Jeneter f:2009 Foreldrekontakt Linda Nedberg 975 63 004 lindnedh@gmail.com
Jenter f:2008 Trener Vemund Horne 916 68 114 vemund@msn.com
Jenter f:2008 Foreldrekontakt Eva- Britt Austdal 452 81 417

eva-britt.austdal@hotmail.com

Jenter f:2007 Trener Harry Christensen 913 21 196 harry@buskerud-vvs.no
Jenter f:2007 Foreldrekontakt Eli Akermann 473 30 459 eliakerm@online.no
Jenter f:2006 Trener Elin Bollerud 970 42 878  elin.bollerud@gmail.com
Jenter f:2006 Foreldrekontakt Tomas Revetal 982 62 165 reven75@broadpark.no
Jenter f:2005 Trener Mariann Nordholm 466 28 255 mariannnordholm@gmail.com
Jenter f:2005 Foreldrekontakt Maria Gulberg 918 94 473 mariagulberg77@gmail.com
Gutter f:2005/06 Trener Per Kevin Bråthen 913 64 383 kevin@storklev.no
Jenter f:2004 Trener Jon Fiskum 971 88 117 jon.fiskum13@gmail.com
Jenter f:2004 Foreldrekontakt Janne Frammarsvik 971 53 316 janne_fram@hotmail.com

 

 

 

 

 
Våre samarbeidspartnere

Vestfossen IF, Postboks 146 Vestfossen, 3320 VESTFOSSEN
Vestfossen Idrettsforening © 2009-17 Leder: Anette H. Solbakken - ledervif@gmail.com

Innholdsoversikt - Webpublisering og webdesign med Siteman CMS